SPŠEIT Brno, Purkyňova 97
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Dnes je čtvrtek 23. března 2023, svátek má Ivona.

• •  Sledujte nás na  • •
 
• •  Jsme eTwinning škola  • •

Pro podrobné informace o projektu klepněte myší na toto logo.

 
• •  JA Czech  • •

Pro podrobné informace o projektu klepněte myší na toto logo.

 

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Vážení návštěvníci,

provoz těchto webových stránek byl ukončen 31. srpna 2022. Informace na nich uvedené již nejsou aktuální. Rádi vás uvítáme na našich nových stránkách:

www.purkynka.cz

Těšíme se na vás ...

! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 

Počet zobrazených příspěvků: 12 (z celkem 12 nalezených)

Zahájení školního roku 2022/2023
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 25.08.2022)
Zahájení školního roku 2022/2023 proběhne ve čtvrtek 1. září 2022:

     •  3. a 4. ročníky v 8.00 hod.
     •  1. a 2. ročníky v 10.00 hod.

Termíny opravných a náhradních ZÁVĚREČNÝCH zkoušek
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 27.06.2022)
     Tyto termíny, jakož i povinnost přihlásit se na zkoušku jsou určeny studentům tříletých učebních oborů, zakončených závěrečnou zkouškou, ne maturantům !!! Podrobné informace, včetně všech termínů jednotlivých typů zkoušek naleznete ZDE.

Přihlašování žáků k maturitní zkoušce – JARO 2022
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 23.11.2021)
     Přihlášku k maturitní zkoušce konané v jarním zkušebním období roku 2022 musí všichni žáci závěrečných ročníků oborů vzdělání s maturitní zkouškou a ti, kteří chtějí v jarním zkušebním období konat zkoušku v opravném či náhradním termínu, odevzdat nejpozději do 1. prosince 2021.

PŘÍKAZ ŘEDITELE č. 1/2020
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 10.03.2020)
     S odvoláním na mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví k uzavření škol a školských zařízení od 11.3.2020 vydávám tímto následující příkaz ředitele:
  1. Od 11.3.2020 se ruší do odvolání výuka a škola je od tohoto dne pro žáky uzavřena.
  2. Žáci školy mají povinnost sledovat aktuální informace ve školním informačním systému EduPage, školních e-mailech a na WWW stránkách školy, kde budou zveřejněny informace a podklady pro samostudium.
  3. Od 11.3.2020 nebude v provozu školní jídelna. Obědy budou automaticky odhlášeny.
  4. Pro zaměstnance školy volno neplatí, při výkonu práce se řídí pokyny svých přímých nadřízených.
V Brně dne 10.3.2020, Ing. Antonín Doušek, Ph.D. v.r.

Přihlašování žáků k maturitní zkoušce – JARO 2020
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 19.11.2019)
     Přihlášku k maturitní zkoušce konané v jarním zkušebním období roku 2020 musí všichni žáci závěrečných ročníků oborů vzdělání s maturitní zkouškou a ti, kteří chtějí v jarním zkušebním období konat zkoušku v opravném či náhradním termínu, odevzdat nejpozději do pondělí 2. prosince 2019. Nezapomeňte si také přečíst MATURITNÍ ZPRAVODAJ.

ŠANCE PRO VÁS - Školní odborné praxe v Londýně
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 13.09.2019)
     Vyhlašujeme výběrové řízení pro žáky naší školy - pro 3. ročníky oborů:
  • Sociálně správní činnost
  • Ekonomika a podnikání
  • Informační technologie
  • Termín praxe: 10.5. až 30.5.2020
  • Podpora on-line jazykových kurzů
     Na základě přesně zadaných kritérií bude vybráno 20 účastníků ze 3 oborů. Podrobnosti výběrového řízení i podrobnosti praxí najdete v přiloženém letáčku, případně se informujte emailem u koordinátorky projektu: lenka.hruskova@purkynka.cz

Dokumenty EUROPASS
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 28.05.2019)
     Od letošního školního roku nabízíme naším studentům ke stažení z našich stránek dokumenty EUROPASS. Odkazy na příslušnou stránku jsme umístili do nabídek - Dokumenty školy a Pro rodiče a žáky, můžete použít i přímý odkaz - ZDE.

Letos až na konec světa ...
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 18.10.2018)
     Vydejte se s námi za přírodními krásami jihozápadní Anglie. Program vzdělávacího zájezdu je ke stažení ZDE. Příhlášku se všemi pokyny naleznete ZDE.

Studentská firma Muffi
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 17.10.2018)
     V rámci studentských firem 3. ročníku Vás chceme požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který nám pomůže v marketingovém průzkumu naší firmy. On-line dotazník naleznete ZDE. Předem děkujeme za Váš čas!

Testy pro výběrové řízení
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 11.10.2018)
     

     EUSKILLPro – Aktivně do Evropy – aktivně do života

     Motivační dopis pro třídýdenní praxi v Londýně zaslalo celkem 32 žáků naší školy (obor EKO: 6 žáků, SČ-SoČ: 7, INF: 19). Tento dopis tvoří 20% hodnocení pro výběrové řízení. Dalších 30% mohou žáci získat v anglickém testu. Ten proběhne ve středu 17. 10. 2018 od 8 do 10 hodin v jídelně školy. Dalšími kritérii výběru jsou známky z odborných předmětů (30%) a hodnocení třídního učitele (20%).

     Motivační dopis pro tříměsíční pomaturitní stáž zaslali 3 žáci školy (obor SČ-SoČ: 1 žákyně, INF: 2 žáci), což je přesně tolik, kolik je volných míst, výběrové řízení proto nemusí proběhnout, stáže se zúčastní všichni zájemci.

Samoobslužné kopírování pro žáky - pravidla
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 01.01.0001)
     Po provedení průzkumu zájmu o tuto službu prostřednictvím ankety na WWW stránkách školy byla technickými prostředky realizována možnost samoobslužného kopírování pro žáky školy. K tomuto účelu bylo vybráno multifunkční zařízení v prvním patře – u knihovny školy a ve studovně. V souvislosti s novou službou byla připravena pravidla použití a provedena kalkulace cen za jednotlivé druhy kopií. Všechny potřebné informace naleznou studenti na studenském souborovém serveru školy (disk X: po přihlášení na školním PC).

     Platba za "dobití" kopírování a tisku je prováděna prostřednictvím KREDITNÍHO SYSTÉMU PLATEB ŽÁKŮ - podrobné informace získáte ZDE - pozor jedná se o jiné finanční prostředky, než posíláte na stravování !!!

Schránka důvěry SPŠ BRNO
(Webmaster, 1.5. Pro studenty, 01.01.0001)

Milí žáci,


elektronická schránka důvěry je určena žákům, kteří řeší problémy v oblasti osobního života nebo problémy spojené se studiem. Touto cestou můžete sdělit něco, co z různých důvodů nechcete nikomu říci osobně. Zvažte, zda chcete nechat zcela anonymní vzkaz, nebo jestli na sebe necháte nějaký kontakt.

Schránka je adresována přímo školním metodikům prevence (Ivaně Mošťkové, Jitce Langerové) a výchovné poradkyni (Daně Šmerdové). Informace zaslané touto cestou jsou považované za důvěrné.

Adresa schránky je schranka.duvery@purkynka.cz. Pro případnou komunikaci bude využita vaše e-mailová adresa, ze které odešlete svůj vzkaz. Pokud chcete zůstat zcela v anonymitě, založte si anonymní schránku na některém z freemailových serverů - např. Seznam, Gmail, Centrum apod.

„Překážky se stavějí do cesty obyčejným lidem proto, aby se z nich stali lidé neobyčejní.“ Paul Jeffers

• •  Fulltext vyhledávání  • •

Vložte slovo, nebo jeho část 
• •  Projekty školy  • •

Pro podrobné informace o projektu klepněte myší na toto logo.